YASAL BİLDİRİ

Sitemizde diş hekimliği ile ilgili genel olarak merak edilen konulara yer verilmeye çalışılmıştır. Yapılan açıklamalar bilgi verilmesi için olup, tedavi amaçlı kesinlikle değildir. Unutulmamalıdır ki; internet üzerinde bulunan ya da kitaplarda yer alan bilgiler hiç bir şekilde diş hekiminin muayenesi ve tedavisinin yerini tutmamaktadır. Bu sebepten eğer dişinizle ilgili bir probleminiz varsa, mutlaka bir diş hekimine muayene olmanızı önermekteyiz.

Site içeriğindeki yazılarından ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilinir. Kaynak gösterilmeden yazıları yayınlayanlar hakkında hukuki yollara başvurulması yolumuz açıktır.

Sitemizde yer alan fotoğrafların hiç birinin telif hakları koruması yoktur. Yine hiç bir fotoğraf kliniğimize gelen hastalara ait değildir, çünkü Türkiye Diş Hekimleri Birliği’nin belirlediği kurallar doğrultusunda hastaların fotoğraflarının internet üzerinden yayınlanması kesinlikle yasaktır.

Son olarak; ağız içi resimlerinin ve klinik görüntülerinin yayınlandığı diş hekimi web sitelerinin Türkiye Diş Hekimleri Birliği’ne göre suç işlediğini tüm okurlara hatırlatmak istiyoruz.

Dr.Dt. Müge Tirali Türkkan
Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı
 
MSc.Dt. Ali Mert Türkkan
Diş Hastalıkları ve Tedavisi Bilim Uzmanı