YASAL

www.dishekimlerim.com” internet sitesine hoş geldiniz.

Sitemizde diş hekimliği ile ilgili genel olarak merak edilen konulara yer verilmeye çalışılmıştır. Yapılan açıklamalar bilgi verilmesi için olup, tedavi amaçlı kesinlikle değildir. Unutulmamalıdır ki; internet üzerinde bulunan ya da kitaplarda yer alan bilgiler hiç bir şekilde diş hekiminin muayenesi ve tedavisinin yerini tutmamaktadır. Bu sebepten eğer dişinizle ilgili bir probleminiz varsa, mutlaka bir diş hekimine muayene olmanızı önermekteyiz.

Site içeriğindeki yazılardan ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilinir.

Sitemizde yer alan fotoğrafların tümünün telif hakları koruması vardır. Hiç bir fotoğraf hastalarımıza ait değildir, çünkü Türkiye Diş Hekimleri Birliği’nin belirlediği kurallar doğrultusunda hastaların fotoğraflarının internet üzerinden yayınlanması kesinlikle yasaktır.

Ağız içi resimlerinin ve klinik görüntülerinin yayınlandığı diş hekimi web sitelerinin Türkiye Diş Hekimleri Birliği’ne göre suç işlediğini tüm okurlara hatırlatmak istiyoruz.

Aradığınız bilgilere ulaşamamanız ve/veya herhangi bir istek, şikayet ya da bildirimde bulunmak için info@dishekimlerim.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

 

www.dishekimlerim.com